весь ринок
техніки широкого вжитку
http://i-m.com.ua
We would like to recommend...
   

Infomincer.Ціни » сервери, мережі, комунікації » мережеве пасивне (ціни в Україні)

мобільна версія 
Як вибрати?
Всі рубрики
Відеотехніка і фототехніка
Аудіотехніка
Мобільний зв'язок
Побутова техніка
Кліматична техніка
Охоронні системи
Комп'ютери і комплектуючі
Ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять, аксесуари
Сервери, мережі, комунікації
мережеві адаптери
комутатори
опції, приналежності
маршрутизатори
опції, приналежності
принт-сервери
зовнішні модеми
внутрішні модеми
DSL-обладнання
опції, приналежності
концентратори
мереж.безпека
інструмент
трансівери
конвертери
мережеве пасивне
мережевий кабель (мідь)
мережевий кабель (оптика)
монтажні шкафи
розетки, конектори
патч-панелі, заглушки, кутки
сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси
сервери, модеми, мережеве обладнання - інше
точки доступу (Wi-Fi)
опції, приналежності
бездротові адаптери (Wi-Fi)
опції, приналежності
BlueTooth-адаптери
Софт і мультимедіа
Оргтехніка, телефонія
Торгове та проекційне обладнання
Все для дому, дачі, будови та ремонту
Здоров'я, спорт, туризм, відпочинок
Автотехніка і мототехніка
Послуги
Параметри вибору
Ціна:
дешевше за 10$  (498)
10$-40$  (414)
40$-90$  (420)
90$-160$  (404)
160$-320$  (458)
понад 320$  (404)
від  до     
Виробник:
AddOn  (1522)
Digitus  (182)
Moxa  (67)
Molex  (54)
Gembird  (54)
Audioquest  (45)
Cisco  (45)
3M  (43)
Cablexpert  (31)
Manhattan  (25)
Розширений пошук »»»
Топ-5 моделей
Рейтинг моделі TexStyle 525A (нема відгуків)   Braun TexStyle 525A
Braun TexStyle 525A Ціна: 49.96$



відгуки (0)
Рейтинг моделі SC 3 (нема відгуків)   Karcher SC 3
Karcher SC 3 Ціна: 137.60$



відгуки (0)
Рейтинг моделі SV330 (нема відгуків)   Polti SV330
Polti SV330 Ціна: 108.57$



відгуки (0)
Рейтинг моделі SC 2 (нема відгуків)   Karcher SC 2
Karcher SC 2 Ціна: 110.00$



відгуки (0)
Рейтинг моделі H2S (нема відгуків)   Steamone H2S
Steamone H2S Ціна: 106.56$



відгуки (0)
Будь-ласка, виберіть марку для швидкої навігації: 3M ·  · AMP · APC · Accustic Arts · Acer · AddOn · Aksline · Allied Telesis · Apple · Assmann · Asus · Atcom · Atlas · Audioquest · Belkin · Cablexpert · Canon · Cisco · D-Link · Dell · Diamond · Digitus · Duplex · Ednet · Extradigital · Fender · Gembird · Gemix · Green Vision · HP · Hypernet · IBM · Intellinet · Intel · Kodak · Konica Minolta · Lautsenn · Legrand · Lenovo · LogicPower · M1 · Magic · Manhattan · Marshall · Maxxtro · Mini · Miotex · Molex · Monster · Moxa · Mystery · Nano · Neotech · Nets · Nikon · Nillkin · Nordost · OK-Net · Olympus · Omega · PS Audio · Patron · PortCase · PowerPlant · Premium · Prolink · Promate · Roline · SIC · SM · Samsung · Solid · Sony · Soundking · Sprint · StP · Stagg · Startech · Supra · Sven · TP Link · TechLink · Toshiba · TrippLite · UbiQuiti · Ultralink · Ultra · Viewcon · Vincent · Vinga · різне ·
Всі ціни Барахолка Продавці   сторінка 1 з 28                  

Відсортовано:  по виробнику  по ціні (min->max)  по ціні (max->min)

мережеве пасивне 3M  Роздрібна цінаГуртова ціна
АУДИО ВИДЕО МИР (044)227-1597 
3M USB кабель TTAF USB 2.0 cable A-B 3m Кабель USB 2.0 A-B с 24К позолоченными разъемами. Длина: 3 м , ціна 689грн.
3M micro USB кабель CCP-mUSB2-AMBM-0.3M, USB 2.0 A-вилка/ Micro B-вилка, 0.3 м (CCP-mUSB2-AMBM-0.3M) [CCP-mUSB2-AMBM-0.3M] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 35.69грн.    
3M Крышка для сплайс-кассеты DE620006531 (29025-50331) 22.09.2017: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
39.00грн.    
3M Термоусаживаемая гильза 45мм,1 шт 2170-S24/ 46 XS003826566 (2170-S2445) [2170-S2445] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 43.00грн.    
3M Фиксатор кассет, упаковка 100 шт DE620002811 (03-756-00500) [03-756-00500] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 43.00грн.    
3M Кабель 3M FO(OS2) 8 волокон 9/ 125 внеш/ внут монтаж 1м. DE010011034 (VOL-IOGL98) [VOL-IOGL98] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 50.00грн.    
3M Кабель 3M FO(OS2) 12 волокон 9/ 125 внеш/ внут монтаж 1м. DE010010366 (VOL-IOGL912) [VOL-IOGL912] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 53.00грн.    
3M Держатель для шести сварных гильз, 1 шт DE620026265 (05-760-11900) [05-760-11900] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 53.00грн.    
3M Крышка для сплайс-кассеты DE620006531 (29025-50331) [29025-50331] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 71.00грн.    
3M Адаптер LC/ LC Duplex керам.cердечник multimod DE010017395 (6613-E) [3M 6613-E] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 83.00грн.    
3M Пигтейл 3M LC/ UPC симплекс OS1 9/ 125, 2м,1 шт. DE010018104 (ADVOO-AU0002) [ADVOO-AU0002] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 95.00грн.    
3M NPC коннектор, SC/ UPC многомод. для 250/ 900 микрон 80611326242 (6800-50/ LOMMF) [6800-50/LOMMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 104грн.    
3M NPC коннектор, LC/ UPC многомод. для 250/ 900 микрон 80611327745 (6830-50/ LOMMF) [6830-50/LOMMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 131грн.    
3M Держатель 3М для оптических соед. Fiberlok DE010012784 (2529-H) [3M 2529-H] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 131грн.    
3M NPC коннектор, SC/ UPC одномод. для 250/ 900 микрон 80611326226 (8800) [3M 8800] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 139грн.    
3M NPC коннектор, LC/ UPC одномод. для 250/ 900 микрон 80611327760 (8830) [3M 8830] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 160грн.    
  3M Соединитель оптический Fibrlok (250x900) 80610755896 (2529) [3M 2529] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 209грн.    
3M Настенная розетка 3М FTTH 8686 (8686) [3M 8686] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 230грн.    
3M Оптический патчкорд 3M SC/ UPC-SC/ UPC,9/ 125, OS1, duplex,5m DE010019060 (ADADA-BW0005) [ADADA-BW0005] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 236грн.    
3M Оптический патчкорд 3M SC/ UPC-SC/ UPC,9/ 125, OS1, duplex,1m DE010019037 (ADADA-BW0001) [ADADA-BW0001] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 243грн.    
3M Оптический патч-корд 3M SC/ UPC-SC/ UPC 9/ 125 OS1 duplex 1 м (ADADA-BW0001) Оптоволоконный дуплeксный кабeль, длиной 1 метр с разъемом SC-SC 22.09.2017: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
244грн.    
3M Оптический патчкорд 3M LC/ UPC-LC/ UPC,9/ 125, OS1, duplex,1m DE010018963 (ADVDV-BW0001) [ADVDV-BW0001] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 286грн.    
3M Оптический патч-корд 3M SC/ UPC-SC/ UPC 50/ 125 OM3 duplex 3 м (BDBDB-CB0003) Оптоволоконный дуплeксный кабeль, длиной 3 метра с разъемом SC-SC 22.09.2017: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
332грн.    
3M Оптический патчкорд 3M SC/ UPC-SC/ UPC,9/ 125, OS1, duplex,2m DE010019045 (ADADA-BW0002) [ADADA-BW0002] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 355грн.    
3M Оптический патчкорд 3M LC/ UPC-LC/ UPC,9/ 125, OS1, duplex,5m DE010018997 (ADVDV-BW0005) [ADVDV-BW0005] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 358грн.    
3M Оптический патчкорд 3M LC/ UPC-LC/ UPC,9/ 125, OS1, duplex,3m DE010018989 (ADVDV-BW0003) [ADVDV-BW0003] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 364грн.    
3M Оптический патчкорд 3M SC/ UPC-SC/ UPC,9/ 125, OS1, duplex,3m DE010019052 (ADADA-BW0003) [ADADA-BW0003] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 392грн.    
3M Модульная патч-панель 19" 1U 24 порта глуб.100 mm алюм. черная FQ100068813 (VOLPPCBF24K) [VOLPPCBF24K] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 561грн.    
3M Оптический патчкорд 3M LC/ UPC-LC/ UPC,50/ 125, OM3, duplex,1 m DE010017767 (BDUDU-CB0001) [BDUDU-CB0001] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 621грн.    
3M USB кабель TTAF USB 2.0 cable A-B 3m Кабель USB 2.0 A-B с 24К позолоченными разъемами. Длина: 3 м АУДИО ВИДЕО МИР (044)227-1597
689грн.    
3M Модульная патч-панель 19" 2U 48 порта глуб.118 мм алюм.черная FQ100068839 (VOLPPCBF48K) [VOLPPCBF48K] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 744грн.    
3M Оптическая панель 3M 19" 24 порта SC simplex или LC duplex 1U DE010016561 (SPP3-E-2CS) [SPP3-E-2CS] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 1150грн.    
3M Оптическая панель 19" 24 порта SC duplex 1U DE010016546 (SPP3-E-2CD) [SPP3-E-2CD] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 1640грн.    
  3M Кабель 3M M4963B-SB305 4P U/ UTP Cat.5e PVC Green 305m 6018 VOL-5EUP4-305 (XE004802692) [XE004802692] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 2780грн.    
3M
3M Витая пара M4963B-SB305 4P U/ UTP Cat.5e PVC Green 305m 6018 VOL-5EUP4-305 (XE004802692) гарантія: 12 міс.
AKS.ua (044)377-5155
2857грн.    
  3M Кабель 3M M4965B-B305 4P U/ UTP Cat.5e LSOH Green 305m 6018 VOL-5EUL4-305 (FQ100003372) [FQ100003372] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 3031грн.    
3M
3M Витая пара M4965B-B305 4P U/ UTP Cat.5e LSOH Green 305m 6018 VOL-5EUL4-305 (FQ100003372) гарантія: 12 міс.
AKS.ua (044)377-5155
3105грн.    
  3M Кабель 3M M4967E-SB305 4P F/ UTP Cat.5e PVC Green 305m 6018 VOL-5EFP4-305 (FQ100003398) [FQ100003398] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 3391грн.    
3M
3M Витая пара 3M CAT 5e F/ UTP витая пара PVC 305 м FQ100003398 Кабель 3M 5-ой категории FTP/ PVC
AKS.ua (044)377-5155
3509грн.    
3M Кабель 3M CAT 5e U/ UTP витая пара PVC 305 м DE010024318 (VOL5EUP4305) [VOL5EUP4305] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 3751грн.    
  3M Кабель 3M M5001F-SB305 4P U/ UTP Cat.6 LSOH Green 305m 6018 VOL-6UL4-305 (FQ100003174) [FQ100003174] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 3997грн.    
3M
3M Витая пара M5001F-SB305 4P U/ UTP Cat.6 LSOH Green 305m 6018 VOL-6UL4-305 (FQ100003174) гарантія: 12 міс.
AKS.ua (044)377-5155
4161грн.    
  3M Кабель 3M M5007B-T500 4P F/ UTP Cat.6 LSOH Green 500m 6018 VOL-6FL4-500 (XE004802288) [XE004802288] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 7760грн.    
3M
3M Витая пара M5007B-T500 4P F/ UTP Cat.6 LSOH Green 500m 6018 VOL-6FL4-500 (XE004802288) гарантія: 12 міс.
AKS.ua (044)377-5155
8228грн.    

мережеве пасивне  
Патч-корд Cablexpert PP12-3M, UTP, категория. 5E, литой, 50u " штекер с защелкой, 3 м, серый предназначен для соединения концентратора и сетевой карты компьютера гарантія: 5 міс.
AKS.ua (044)377-5155
61.00грн.    
3М UTP
3М UTP БУ Патч-корды литые UTP, 5e кат, 3 метра (10 штук) (UTP5E3M) [UTP5E3M] 22.09.2017: на складі, , є на складі
Ref.ua (044)500-3005
80.00грн.   76.00грн.
3М Оптический кабель TTAF Toslink 3м Оптоволоконный кабель Toslink с металлическими разъемами. Длина: 3,0 метра АУДИО ВИДЕО МИР (044)227-1597
875грн.    

мережеве пасивне AMP 
AMP Net" Коннектор АМР RJ45 8P8C 50 mkm 5E категория, 100шт в картоной коробк Net&apos , є на складі EXE.ua (044)500-1009
88.00грн.    

мережеве пасивне APC 
APC Патчкорд FC/ APC-LC/ APC SM 2м Duplex (APC-2FCLC(SM)D(SO)) Sofetek , є на складі EXE.ua (044)500-1009
197грн.    

мережеве пасивне Accustic Arts 
Accustic Arts Сетевой кабель Accustic Arts POWER CORD BRONZE Сетевой кабель Accustic Arts POWER CORD BRONZE. Shilded Power Cord 3 x 1,5 qmm. Длинна: 2 м АУДИО ВИДЕО МИР (044)227-1597
5800грн.    
Accustic Arts Сетевой кабель Accustic Arts POWER CORD SILVER Сетевой кабель Accustic Arts POWER CORD SILVER. WATTGATE, Shilded Power Cord, 3 x 4 qmm. Длинна: 2 м АУДИО ВИДЕО МИР (044)227-1597
10150грн.    

мережеве пасивне Acer 
Acer Разъем питания PJ014 для Acer, Compaq, Gateway (ARC.461) [ARC.461] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 61.00грн.    
Acer Разъем питания PJ038 для Acer, Gateway (ARC.115) [ARC.115] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 66.00грн.    
Acer Разъем питания PJ056 для Acer (ARC.460) [ARC.460] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 70.00грн.    
Acer Разъем питания PJ077A для Acer (ARC.2294) [ARC.2294] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 101грн.    
Acer Разъем питания PJ101 для Acer (ARC.2293) [ARC.2293] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 117грн.    
Acer Разъем питания PJ064 для Acer (ARC.457) [ARC.457] 22.09.2017: на складі, , є на складі NKT 303-9230 159грн.    

мережеве пасивне AddOn 
AddOn ADD-USC-LC-5M9SMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to USC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-USC-LC-5M9SMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to USC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-USC-LC-5M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-ST-5M6MMF Кабель ADDON 5m ST (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-5M6MMF Кабель ADDON 5m ST (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-5M6MMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-ST-2M9SMF Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-2M9SMF Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-2M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-ST-2M5OM3 Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-2M5OM3 Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-2M5OM3] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn 57Y4393-AO Переходник адаптер (8in Lenovo 57Y4393 Совместимый) DisplayPort Male to VGA Female Black Adapter 57Y4393-AO Переходник адаптер (8in Lenovo 57Y4393 Совместимый) DisplayPort Male to VGA Female Black Adapter [57Y4393-AO] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn VGAMM15A Кабель ADDON 15ft VGA Male to Male Black Cable with 3.5mm Audio Input VGAMM15A Кабель ADDON 15ft VGA Male to Male Black Cable with 3.5mm Audio Input [VGAMM15A] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-SC-SC-3M6MMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-3M6MMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-3M6MMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-SC-SC-2M9SMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-2M9SMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-2M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-SC-SC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-1M5OM3 Кабель ADDON 1m SC (Male) to SC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-1M5OM3] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-SC-LC-15MS9SMF Кабель ADDON 15m LC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Simplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-15MS9SMF Кабель ADDON 15m LC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Simplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-15MS9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-LC-LC-5M6MMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-5M6MMF Кабель ADDON 5m LC (Male) to LC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-5M6MMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-LC-LC-0.5M5OM3 Кабель ADDON 0.5m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-LC-LC-0.5M5OM3 Кабель ADDON 0.5m LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-LC-LC-0.5M5OM3] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ASC-SC-1M9SMF Кабель ADDON 1m ASC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ASC-SC-1M9SMF Кабель ADDON 1m ASC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ASC-SC-1M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ASC-LC-5M9SMF Кабель ADDON 5m ASC (Male) to LC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ASC-LC-5M9SMF Кабель ADDON 5m ASC (Male) to LC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ASC-LC-5M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ASC-LC-1M9SMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to ASC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ASC-LC-1M9SMF Кабель ADDON 1m LC (Male) to ASC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ASC-LC-1M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ALC-ALC-1M9SMF Кабель ADDON 1m ALC (Male) to ALC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ALC-ALC-1M9SMF Кабель ADDON 1m ALC (Male) to ALC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ALC-ALC-1M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn QK732A-AO Кабель ADDON (1m HP QK732A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable QK732A-AO Кабель ADDON (1m HP QK732A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch C [QK732A-AO] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn BK838A-AO Кабель ADDON (1m HP BK838A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable BK838A-AO Кабель ADDON (1m HP BK838A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch C [BK838A-AO] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn DISPLAYPORT10F Кабель ADDON 10ft DisplayPort Male to Male Black Cable DISPLAYPORT10F Кабель ADDON 10ft DisplayPort Male to Male Black Cable [DISPLAYPORT10F] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn AJ833A-AO Кабель ADDON (0.5m HP AJ833A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable AJ833A-AO Кабель ADDON (0.5m HP AJ833A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Pat [AJ833A-AO] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn AJ834A-AO Кабель ADDON (1m HP AJ834A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable AJ834A-AO Кабель ADDON (1m HP AJ834A Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch C [AJ834A-AO] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-ST-1M5OM4 Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-1M5OM4 Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-1M5OM4] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-SC-5M6MMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-5M6MMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-5M6MMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-SC-3M9SMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-3M9SMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-3M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-SC-2M9SMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-2M9SMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-2M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-SC-2M6MMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-2M6MMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-2M6MMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-SC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m SC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-SC-1M5OM4 Кабель ADDON 1m SC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-SC-1M5OM4] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn 88Y6851-AO Кабель ADDON (1m IBM 88Y6851 Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable 88Y6851-AO Кабель ADDON (1m IBM 88Y6851 Совместимый) LC (Male) to LC (Male) Aqua OM3 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) P [88Y6851-AO] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$28    
AddOn ADD-ST-LC-4M6MMF Кабель ADDON 4m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-4M6MMF Кабель ADDON 4m LC (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-4M6MMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn PUSB24V6F Кабель ADDON 6ft PoweredUSB-A Male to PoweredUSB-B Male Black Powered Cable PUSB24V6F Кабель ADDON 6ft PoweredUSB-A Male to PoweredUSB-B Male Black Powered Cable [PUSB24V6F] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-5M9SMF Кабель ADDON 5m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-5M9SMF Кабель ADDON 5m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-5M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-2M5OM4 Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-2M5OM4 Кабель ADDON 2m ST (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-2M5OM4] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-1M9SMF Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-1M9SMF Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-1M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-1M6MMF Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-1M6MMF Кабель ADDON 1m ST (Male) to ST (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-1M6MMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-ST-10M9SMF Кабель ADDON 10m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-ST-10M9SMF Кабель ADDON 10m ST (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-ST-10M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn MHDMI2VGA Кабель ADDON 8in Micro-HDMI Male to VGA Female White Active Adapter Cable MHDMI2VGA Кабель ADDON 8in Micro-HDMI Male to VGA Female White Active Adapter Cable [MHDMI2VGA] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn MDP2VGAB Кабель ADDON 8in Mini-DisplayPort Male to VGA Female Black Adapter Cable with Support for Intel Thunderbolt™ MDP2VGAB Кабель ADDON 8in Mini-DisplayPort Male to VGA Female Black Adapter Cable with Support for Intel Thunderbolt™ [MDP2VGAB] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-LC-3M9SMF Кабель ADDON 3m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-3M9SMF Кабель ADDON 3m LC (Male) to ST (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-3M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-ST-LC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m LC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-ST-LC-2M5OM4 Кабель ADDON 2m LC (Male) to ST (Male) Aqua OM4 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-ST-LC-2M5OM4] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-LC-2M6MMF Кабель ADDON 2m LC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-LC-2M6MMF Кабель ADDON 2m LC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-LC-2M6MMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-5M6MMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-5M6MMF Кабель ADDON 5m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-5M6MMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-4M9SMF Кабель ADDON 4m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-4M9SMF Кабель ADDON 4m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-4M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-3M9SMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-3M9SMF Кабель ADDON 3m SC (Male) to SC (Male) Yellow OS1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-3M9SMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
AddOn ADD-SC-SC-2M6MMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable ADD-SC-SC-2M6MMF Кабель ADDON 2m SC (Male) to SC (Male) Orange OM1 Duplex Fiber OFNR (Riser-Rated) Patch Cable [ADD-SC-SC-2M6MMF] 22.09.2017: на складі, , є на складі 1server.com.ua (044)537-0326
$30    
сторінка 1 з 28                            
Швидкий перехід:           

  Всі розділи Infomincer-Ціни: А також:  
відеотехніка і фототехніка
аудіотехніка
мобільний зв'язок
побутова техніка
кліматична техніка
охоронні системи
комп'ютери і комплектуючі
ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять
сервери, мережі, комунікації
софт і мультимедіа
оргтехніка, телефонія
все для торгівлі, проектори
дім, дача, будова і ремонт
здоров'я, спорт, туризм
автотехніка і мототехніка
послуги
наші послуги
наши услуги
рейтинг моделей
розширений пошук
каталог фірм
прайси фірм
барахолка
особистий кабінет фірми
bigmir)net TOP 100
Сервер відкрито 07.12.2000. © Infomincer.Net!
Контакт з адміністрацією сайту: info@infomincer.net
Цены на патч-панели и патч-корды - русская версия этой страницы
Всю відповідальність за достовірність інформації, що публікується на сайті, несуть постачальники інформації!