весь ринок
техніки широкого вжитку
http://i-m.com.ua
We would like to recommend...
   

Infomincer.Ціни » сервери, мережі, комунікації » комутатори » Moxa » SFP-1GLHXLC (ціни в Україні)

мобільна версія 
Лінки
Інші популярні моделі за ті самі гроші
   Cisco SG300-28
Cisco SG300-28 Ціна: 1123.00$



відгуки (0)
   Linksys SG 300-28
Linksys SG 300-28 Ціна: 836.00$



відгуки (0)
   UbiQuiti US-48-750W
UbiQuiti US-48-750W Ціна: 1110.00$



відгуки (0)
   Moxa EDS-408A-3M-SC
Moxa EDS-408A-3M-SC Ціна: 1104.00$



відгуки (0)
   Moxa EDS-408A-3M-ST
Moxa EDS-408A-3M-ST Ціна: 1103.00$



відгуки (0)
Дивись також
Ціни на інші моделі від Moxa:
EDS-208 ·  EDS-408A ·  EDS-316 ·  EDS-405A ·  EDS-308 ·  EDS-205 ·  EDS-P308 ·  EDS-P206A-4PoE ·  EDS-305 ·  EDS-505A ·  EDS-508A ·  EDS-518A ·  EDS-P506A-4PoE ·  EDS-516A ·  EOM-104 · 

Moxa SFP-1GLHXLC

комутатор Moxa
SFP-1GLHXLC 
SFP-1GLHXLC-T 

Знайдено пропозиції в 6 магазинах,
ціна від $1058 до $1255
рейтинг цієї моделі: Рейтинг моделі (нема відгуків)
відгуки про Moxa SFP-1GLHXLC (0)
додати свій відгук
Будь-ласка! Посилайтесь на наш сайт i-M.COM.UA
в процесі обговорення покупки з працівником магазину!

Всі ціни Фотографії Продавці
ПродавецьРоздр.
ціна
Гурт.
ціна
Подробиці, замовленняДата прайса
1server.com.ua (044)537-0326
$1058    Moxa SFP-1GLHXLC-T SFP-модуль (Трансивер) MOXA SFP-1GLHXLC-T SFP-1GLHXLC-T Оптоволоконный интерфейсный модуль 1000BaseLHX, разъем LC, одномодовое оптоволокно, 40 Км, расширенные температуры [SFP-1GLHXLC-T] »»»13.11.2018
1server.com.ua (044)537-0326
$1061    Moxa SFP-1GLHXLC SFP-модуль (Трансивер) MOXA SFP-1GLHXLC SFP-1GLHXLC Оптоволоконный интерфейсный модуль 1000BaseLHX, разъем LC, одномодовое оптоволокно, 40 Км [SFP-1GLHXLC] »»»13.11.2018
Inetworks (044)232-8720
$1120 (24528грн.)  Moxa SFP-1GLHXLC Коммутаторы MOXA SFP-1GLHXLC , гарантія: 36 міс., є на складі »»»01.11.2018
Реал Технолог (057)764-1031 30811грн.   Moxa SFP-1GLHXLC Small Form Factor pluggable transceiver with 1000BaseLHX, LC connector, 40 km, 0 to 60°C , гарантія: 36 міс. »»»25.10.2018
Inetworks (044)232-8720
$1187 (25995грн.)  Moxa SFP-1GLHXLC-T Коммутаторы MOXA SFP-1GLHXLC-T , гарантія: 36 міс., є на складі »»»01.11.2018
Реал Технолог (057)764-1031 32623грн.   Moxa SFP-1GLHXLC-T Small Form Factor pluggable transceiver with 1000BaseLHX, LC connector, 40 km, -40 to 85°C , гарантія: 36 міс. »»»25.10.2018



  Всі розділи Infomincer-Ціни: А також:  
відеотехніка і фототехніка
аудіотехніка
мобільний зв'язок
побутова техніка
кліматична техніка
охоронні системи
комп'ютери і комплектуючі
ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять
сервери, мережі, комунікації
софт і мультимедіа
оргтехніка, телефонія
все для торгівлі, проектори
дім, дача, будова і ремонт
здоров'я, спорт, туризм
автотехніка і мототехніка
послуги
наші послуги
наши услуги
рейтинг моделей
розширений пошук
каталог фірм
прайси фірм
барахолка
особистий кабінет фірми
bigmir)net TOP 100
Сервер відкрито 07.12.2000. © Infomincer.Net!
Контакт з адміністрацією сайту: info@infomincer.net
Всю відповідальність за достовірність інформації, що публікується на сайті, несуть постачальники інформації!