весь ринок
техніки широкого вжитку
http://i-m.com.ua
We would like to recommend...
   

Infomincer.Ціни » сервери, мережі, комунікації » сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси (ціни в Україні)

мобільна версія 
Як вибрати?
Всі рубрики
Відеотехніка і фототехніка
Аудіотехніка
Мобільний зв'язок
Побутова техніка
Кліматична техніка
Охоронні системи
Комп'ютери і комплектуючі
Ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять, аксесуари
Сервери, мережі, комунікації
мережеві адаптери
комутатори
опції, приналежності
маршрутизатори
опції, приналежності
принт-сервери
зовнішні модеми
внутрішні модеми
DSL-обладнання
опції, приналежності
RAS, rack-mount
концентратори
мереж.безпека
інструмент
трансівери
конвертери
мережеве пасивне
сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси
сервери, модеми, мережеве обладнання - інше
точки доступу (Wi-Fi)
опції, приналежності
бездротові адаптери (Wi-Fi)
опції, приналежності
BlueTooth-адаптери
Софт і мультимедіа
Оргтехніка, телефонія
Торгове та проекційне обладнання
Все для дому, дачі, будови та ремонту
Здоров'я, спорт, туризм, відпочинок
Автотехніка і мототехніка
Послуги
Параметри вибору
Ціна:
дешевше за 10$  (352)
10$-20$  (58)
20$-40$  (88)
40$-80$  (138)
80$-130$  (131)
понад 130$  (144)
від  до     
Виробник:
Axiom  (147)
Digitus  (132)
Cablexpert  (101)
Nets  (97)
OEM  (76)
OK-Net  (54)
Premium  (45)
Atcom  (22)
Intellinet  (17)
Cisco  (14)
Розширений пошук »»»
Топ-5 моделей
Рейтинг моделі U-780 (нема відгуків)   ST Lab U-780
ST Lab U-780 Ціна: 17.58$



відгуки (0)
Рейтинг моделі DUB-1340 (нема відгуків)   D-Link DUB-1340
D-Link DUB-1340 Ціна: 18.85$



відгуки (0)
Будь-ласка, виберіть марку для швидкої навігації: 3Com · 3M ·  · 4U · APC · Atcom · Axiom · CAT · Cablexpert · Cisco · Digitus · Digi · Edimax · ExtraLink · FinMark · Froddo · Gembird · HP · Hirschmann · Intellinet · Intel · Kingda · Legrand · LogicPower · Maxxter · MikroTik · Molex · Moxa · Nets · OEM · OK-Net · Patron · Premium · RF Elements · RFElements · Raisecom · Ritar · Smart · Solarflare · Solid · Sportmax Racing · StP · TP-Link · Tons · TrendNet · UbiQuiti · Ultra · ViewSonic · Viewcon · Китай · Одескабель · Украина · різне ·
Всі ціни Барахолка Продавці   сторінка 1 з 10                  

Відсортовано:  по виробнику  по ціні (min->max)  по ціні (max->min)

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси 3Com  Роздрібна цінаГуртова ціна
3Com 3C17262
3Com 3C17262 3C17262 Кабель для стекирования коммутаторов серии 5500G Кабель для стекирования коммутаторов серии 5500G, 0.5M (3C17262) [3C17262]
1server.com.ua (044)537-0326
$200    

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси 3M 
3M Лицевая панель 3M keystone 45x45 мм 2 порта FQ100077798 White (FP4MF2KND) [FP4MF2KND] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
27.00грн.    
3M Лицевая панель 3M keystone 45x45 мм 1 порт FQ100077806 White (FP4MF1KND) [FP4MF1KND] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
27.00грн.    
3M Вставка-маркер в модульную патчпанель, цвет красный, упаковка 8 шт FQ100020632 (VOL-PCCR) [VOL-PCCR] NKT 303-9230 59.00грн.    
3M Вставка-маркер в модульную патчпанель, цвет синий, упаковка 8 шт FQ100020616 (VOL-PCCB) [VOL-PCCB] NKT 303-9230 59.00грн.    
3M NPC-коннектор 3M SC/ UPC multimod для 250/ 900 мкм 80611326242 (6800-50/ LOMMF) [6800-50/LOMMF] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
85.00грн.    
3M NPC-коннектор 3M LC/ UPC multimod для 250/ 900 мкм 80611327745 (6830-50/ LOMMF) [6830-50/LOMMF] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
119грн.    
3M Модуль Volition RJ45 K5e FTP keystone белый, 1шт FQ100029310 (OCK5EF8) [OCK5EF8] NKT 303-9230 119грн.    
3M NPC-коннектор 3M SC/ UPC single-mod для 250/ 900 мкм 80611326226 (8800) [8800] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
127грн.    
3M NPC-коннектор 3M LC/ UPC single-mod для 250/ 900 мкм 80611327760 (8830) [8830] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
157грн.    
  3M 3M Telecom FTTH 8686 [Telecom FTTH 8686] 18.12.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
214грн.    
3M 3M Telecom FTTH 8686 [Telecom FTTH 8686] 18.12.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
214грн.    
3M Оптический патч-корд 3M SC/ UPC-SC/ UPC 9/ 125 OS1 duplex 5 м DE010019060 (ADADA-BW0005) [ADADA-BW0005] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
252грн.    
3M Модульная патч-панель 3M 19" 2U 48 портов 118 мм FQ100068839 Black (VOLPPCBF48K) [VOLPPCBF48K] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
745грн.    

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси  
3М Блок розеток ZPAS 0U 1076mm, 20хС13, 4xC19, вилка С20 (WZ-LZ16-60-00-000/ C20) вертикальный, однофазный 16А, 20 розеток IEC 60320 C13 + 4 розетки IEC 60320 C19, кабель питания 3 м, вилка С20 А-Техно (044)205-4015 7925грн.    

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси 4U 
  4U NETS WMNC-30-4U-FLAT Шкаф [WMNC-30-4U-FLAT] 13.12.2018: на складі, , є на складі Network Tools (044)362-8095
2072грн.    

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси APC 
APC AP5253 Кабель APC для KVM переключателя 1.8 м Кабель APC для KVM переключателя 1.8 м [AP5253] 1server.com.ua (044)537-0326
$74    

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси Atcom 
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 0.5 м Синий (4961) [4961] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
17.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 0.5 м Серый (9159) [9159] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
19.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 3 м Синий (9162) [9162] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
28.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 1 м Синий (9160) [9160] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
29.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 2 м Серый (4963) [4963] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
34.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 2 м Синий (9161) [9161] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
34.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 5 м Серый (4719) [4719] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
41.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 5 м Синий (9163) [9163] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
41.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 3 м Серый (4718) [4718] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
45.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 10 м Серый (9167) [9167] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
66.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 7.5 м Синий (9164) [9164] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
74.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 7.5 м Серый (9165) [9165] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
77.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 10 м Синий (9166) [9166] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
86.00грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 25 м Серый (9171) [9171] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
110грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 15 м Синий (9168) [9168] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
138грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 15 м Серый (4965) [4965] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
139грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 20 м Серый (9169) [9169] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
156грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 20 м Синий (9170) [9170] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
167грн.    
Atcom Патч-корд Atcom CAT5e RJ45 UTP 25 м Синий (9172) [9172] 16.12.2018: на складі, , є на складі Rozetka (044)537-0222
180грн.    
  Atcom Кабель вита пара 5e кат 4пари FTP біметал екранований (305м бухта) 4х2х0.48мм (3801) 18.12.2018: на складі, , є на складі Дефіс (032)297-5590
969грн.    
  Atcom Кабель вита пара 5e кат 4пари UTP {10700} (біметал, для зовнішньої прокладки (305м бухта)) 18.12.2018: на складі, , є на складі Дефіс (032)297-5590
1652грн.    
  Atcom Кабель вита пара 5e кат 4пари FTP мідний (305м бухта) 4х2х0.50мм {3802} 18.12.2018: на складі, , є на складі Дефіс (032)297-5590
1960грн.    

сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси Axiom 
Axiom AJ834A-AX Кабель Axiom Multi-mode OM3 LC/ LC Fibre Channel Cable HP Compatible 1m - AJ834A AJ834A-AX Кабель Axiom Multi-mode OM3 LC/ LC Fibre Channel Cable HP Compatible 1m - AJ834A [AJ834A-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$31    
Axiom 221691-B21-AX Кабель Axiom SC-LC Fiber Cable HP Compatible 2m - 221691-B21 221691-B21-AX Кабель Axiom SC-LC Fiber Cable HP Compatible 2m - 221691-B21 [221691-B21-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$33    
Axiom 221692-B22-AX Кабель Axiom LC-LC Fiber Cable HP Compatible 5m - 221692-B22 221692-B22-AX Кабель Axiom LC-LC Fiber Cable HP Compatible 5m - 221692-B22 [221692-B22-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$39    
Axiom AXC76110000S-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (NetGear AXC761-10000S) AXC76110000S-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (NetGear AXC761-10000S) [AXC76110000S-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$46    
Axiom 01-SSC-9787-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Dell SonicWall 01-SSC-9787, A7004506) 01-SSC-9787-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Dell SonicWall 01-SSC-9787, A7004506) [01-SSC-9787-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$47    
Axiom 10304-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Extreme 10304) 10304-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Extreme 10304) [10304-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$47    
Axiom EXSFP10GDAC1-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper EX-SFP-10GE-DAC-1M) EXSFP10GDAC1-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper EX-SFP-10GE-DAC-1M) [EXSFP10GDAC1-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$47    
Axiom QFXSFPDAC1M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper QFX-SFP-DAC-1M) QFXSFPDAC1M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper QFX-SFP-DAC-1M) [QFXSFPDAC1M-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$47    
Axiom SRXSFP10GED1-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper SRX-SFP-10GE-DAC-1M) SRXSFP10GED1-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper SRX-SFP-10GE-DAC-1M) [SRXSFP10GED1-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$47    
Axiom 487652-B21-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax Cable HP Compatible 1m 487652-B21 Кабель AXIOM для HP BladeSystem c-Class, 10GbE SFP+ — SFP, медный, прямое подключение, 1 м [487652-B21-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$48    
Axiom C7524A-AX Кабель Axiom LC-LC Fibre Channel Cable HP Compatible 2m - C7524A C7524A-AX Кабель Axiom LC-LC Fibre Channel Cable HP Compatible 2m - C7524A [C7524A-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$49    
Axiom CBL10GSFPD05-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 0.5m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-0.5M) CBL10GSFPD05-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 0.5m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-0.5M) [CBL10GSFPD05-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$49    
Axiom JD096C-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (HP JD096C) JD096C-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (HP JD096C) [JD096C-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$49    
Axiom 221691-B23-AX Кабель Axiom SC-LC Fiber Cable HP Compatible 15m - 221691-B23 221691-B23-AX Кабель Axiom SC-LC Fiber Cable HP Compatible 15m - 221691-B23 [221691-B23-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$50    
Axiom AJ837A-AX Кабель Axiom Multi-mode OM3 LC/ LC Fibre Channel Cable HP Compatible 15m - AJ837A AJ837A-AX Кабель Axiom Multi-mode OM3 LC/ LC Fibre Channel Cable HP Compatible 15m - AJ837A [AJ837A-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$50    
Axiom CBL10GSFPD1M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-1M) CBL10GSFPD1M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-1M) [CBL10GSFPD1M-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$51    
Axiom QFXSFP10GED1-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper QFX-SFP-10GE-DAC-1M) QFXSFP10GED1-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Juniper QFX-SFP-10GE-DAC-1M) [QFXSFP10GED1-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$51    
Axiom XDACBL2M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 2m (Intel XDACBL2M) XDACBL2M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 2m (Intel XDACBL2M) [XDACBL2M-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$54    
Axiom 01-SSC-9788-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Dell SonicWall 01-SSC-9788, A7004507) 01-SSC-9788-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Dell SonicWall 01-SSC-9788, A7004507) [01-SSC-9788-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$55    
Axiom CBL10GSFPD2M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 2m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-2M) CBL10GSFPD2M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 2m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-2M) [CBL10GSFPD2M-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$56    
Axiom SRXSFP10GED3-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Juniper SRX-SFP-10GE-DAC-3M) SRXSFP10GED3-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Juniper SRX-SFP-10GE-DAC-3M) [SRXSFP10GED3-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$60    
Axiom 10305-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Extreme 10305) 10305-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Extreme 10305) [10305-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$62    
Axiom EXSFP10GDAC3-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Juniper EX-SFP-10GE-DAC-3M) EXSFP10GDAC3-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Juniper EX-SFP-10GE-DAC-3M) [EXSFP10GDAC3-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$62    
Axiom QFXSFPDAC3M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Juniper QFX-SFP-DAC-3M) QFXSFPDAC3M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Juniper QFX-SFP-DAC-3M) [QFXSFPDAC3M-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$62    
Axiom 234457-B22-AX Кабель Axiom SC 1Gb to SC 1Gb Optical Cable HP Compatible 5m - 234457-B22 234457-B22-AX Кабель Axiom SC 1Gb to SC 1Gb Optical Cable HP Compatible 5m - 234457-B22 [234457-B22-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$63    
Axiom CABGS1M-AX Кабель Axiom для Gigastack GBIC для Cisco WS-X3512-XL- 1M - CAB-GS-1M CABGS1M-AX Кабель Axiom для Gigastack GBIC для Cisco WS-X3512-XL- 1M - CAB-GS-1M [CABGS1M-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$63    
Axiom QFXSFP10GED3-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Juniper QFX-SFP-10GE-DAC-3M) QFXSFP10GED3-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Juniper QFX-SFP-10GE-DAC-3M) [QFXSFP10GED3-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$63    
Axiom J9281B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (HP J9281B) J9281B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (HP J9281B) [J9281B-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$65    
Axiom AXC76310000S-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (NetGear AXC763-10000S) AXC76310000S-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (NetGear AXC763-10000S) [AXC76310000S-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$66    
Axiom CBL10GSFPD3M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-3M) CBL10GSFPD3M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-3M) [CBL10GSFPD3M-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$66    
Axiom JD097C-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (HP JD097C) JD097C-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (HP JD097C) [JD097C-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$66    
Axiom 10306-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Extreme 10306) 10306-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Extreme 10306) [10306-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$71    
Axiom AJ838A-AX Кабель Axiom Multi-mode OM3 LC/ LC Fibre Channel Cable HP Compatible 30m - AJ838A AJ838A-AX Кабель Axiom Multi-mode OM3 LC/ LC Fibre Channel Cable HP Compatible 30m - AJ838A [AJ838A-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$71    
Axiom MACBLTA5M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Meraki MA-CBL-TA-5M) MACBLTA5M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Meraki MA-CBL-TA-5M) [MACBLTA5M-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$71    
Axiom 537963-B21-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (HP 537963-B21) 537963-B21-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (HP 537963-B21) [537963-B21-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$73    
Axiom EXSFP10GDAC5-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Juniper EX-SFP-10GE-DAC-5M) EXSFP10GDAC5-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Juniper EX-SFP-10GE-DAC-5M) [EXSFP10GDAC5-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$73    
Axiom J9283B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (HP J9283B) J9283B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (HP J9283B) [J9283B-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$73    
Axiom QFXSFPDAC5M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Juniper QFX-SFP-DAC-5M) QFXSFPDAC5M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Juniper QFX-SFP-DAC-5M) [QFXSFPDAC5M-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$75    
Axiom CBL10GSFPD5M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-5M) CBL10GSFPD5M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-5M) [CBL10GSFPD5M-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$76    
Axiom SRXSFP10GED5-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Juniper SRX-SFP-10GE-DAC-5M) SRXSFP10GED5-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 5m (Juniper SRX-SFP-10GE-DAC-5M) [SRXSFP10GED5-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$77    
Axiom 341176-B21-AX Кабель Axiom VHDCI-HD68 Offset Cable HP Compatible 6ft - 341176-B21 341176-B21-AX Кабель Axiom VHDCI-HD68 Offset Cable HP Compatible 6ft - 341176-B21 [341176-B21-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$78    
Axiom QFXSFPDAC1MA-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Active DAC Twinax 1m (Juniper QFX-SFP-DAC-1MA) QFXSFPDAC1MA-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Active DAC Twinax 1m (Juniper QFX-SFP-DAC-1MA) [QFXSFPDAC1MA-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$80    
Axiom 10GSFPPTWX11-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Brocade 10G-SFPP-TWX-0101) 10GSFPPTWX11-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 1m (Brocade 10G-SFPP-TWX-0101) [10GSFPPTWX11-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$84    
Axiom 234457-B23-AX Кабель Axiom SC 1Gb to SC 1Gb Optical Cable HP Compatible 15M - 234457-B23 234457-B23-AX Кабель Axiom SC 1Gb to SC 1Gb Optical Cable HP Compatible 15M - 234457-B23 [234457-B23-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$85    
Axiom EXSFP10GDAC7-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 7m (Juniper EX-SFP-10GE-DAC-7M) EXSFP10GDAC7-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 7m (Juniper EX-SFP-10GE-DAC-7M) [EXSFP10GDAC7-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$85    
Axiom XLDACBL1-AX Кабель Axiom 40GBASE-CR4 QSFP+ Passive DAC 1m (Intel XLDACBL1) XLDACBL1-AX Кабель Axiom 40GBASE-CR4 QSFP+ Passive DAC 1m (Intel XLDACBL1) [XLDACBL1-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$87    
Axiom 407337-B21-AX Кабель Axiom Mini-SAS to Mini-SAS Cable HP Compatible 1m - 407337-B21 407337-B21-AX Кабель Axiom Mini-SAS to Mini-SAS Cable HP Compatible 1m - 407337-B21 [407337-B21-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$90    
Axiom A3531A-AX Кабель Axiom SC-SC Fibre Channel Cable HP Compatible 16m - A3531A A3531A-AX Кабель Axiom SC-SC Fibre Channel Cable HP Compatible 16m - A3531A [A3531A-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$90    
Axiom CABGS2M-AX Кабель Axiom для Gigastack GBIC для Cisco WS-X3512-XL- 2M - CAB-GS-2M CABGS2M-AX Кабель Axiom для Gigastack GBIC для Cisco WS-X3512-XL- 2M - CAB-GS-2M [CABGS2M-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$91    
Axiom CBL10GSFPD7M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Active DAC Twinax 7m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-7M) CBL10GSFPD7M-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Active DAC Twinax 7m (Force 10 CBL-10GSFP-DAC-7M) [CBL10GSFPD7M-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$91    
Axiom C7525A-AX Кабель Axiom LC-LC Fibre Channel Cable HP Compatible 16m - C7525A C7525A-AX Кабель Axiom LC-LC Fibre Channel Cable HP Compatible 16m - C7525A [C7525A-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$94    
Axiom 408765-001-AX Кабель Axiom Mini-SAS to Mini-SAS Cable HP Compatible 50cm - 408765-001 408765-001-AX Кабель Axiom Mini-SAS to Mini-SAS Cable HP Compatible 50cm - 408765-001 [408765-001-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$95    
Axiom 234457-B21-AX Кабель Axiom SC 1Gb to SC 1Gb Optical Cable HP Compatible 2m - 234457-B21 234457-B21-AX Кабель Axiom SC 1Gb to SC 1Gb Optical Cable HP Compatible 2m - 234457-B21 [234457-B21-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$97    
Axiom CABMCPLC3M-AX Кабель Axiom Mode Conditioning 9 um SM to 62.5 um MM Cable для Cisco - CAB-MCP-LC-3M CABMCPLC3M-AX Кабель Axiom Mode Conditioning 9 um SM to 62.5 um MM Cable для Cisco - CAB-MCP-LC-3M [CABMCPLC3M-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$97    
Axiom 444477-B21-AX Кабель Axiom C Class 10 GbE CX4 Cable HP BladeSystem Compatible 50cm - 444477-B21 444477-B21-AX Кабель Axiom C Class 10 GbE CX4 Cable HP BladeSystem Compatible 50cm - 444477-B21 [444477-B21-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$98    
Axiom AA1403019-E6-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Avaya AA1403019-E6) AA1403019-E6-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 3m (Avaya AA1403019-E6) [AA1403019-E6-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$99    
Axiom AJ839A-AX Кабель Axiom Multi-mode OM3 LC/ LC Fibre Channel Cable HP Compatible 50m - AJ839A AJ839A-AX Кабель Axiom Multi-mode OM3 LC/ LC Fibre Channel Cable HP Compatible 50m - AJ839A [AJ839A-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$104    
Axiom 10GBC10SFPP-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Active DAC Twinax 10m (Enterasys 10GB-C10-SFPP) 10GBC10SFPP-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Active DAC Twinax 10m (Enterasys 10GB-C10-SFPP) [10GBC10SFPP-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$105    
Axiom XLDACBL3-AX Кабель Axiom 40GBASE-CR4 QSFP+ Passive DAC 3m (Intel XLDACBL3) XLDACBL3-AX Кабель Axiom 40GBASE-CR4 QSFP+ Passive DAC 3m (Intel XLDACBL3) [XLDACBL3-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$106    
Axiom QFXSFPDAC3MA-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Active DAC Twinax 3m (Juniper QFX-SFP-DAC-3MA) QFXSFPDAC3MA-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Active DAC Twinax 3m (Juniper QFX-SFP-DAC-3MA) [QFXSFPDAC3MA-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$106    
Axiom J9285B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 7m (HP J9285B) J9285B-AX Кабель Axiom 10GBASE-CU SFP+ Passive DAC Twinax 7m (HP J9285B) [J9285B-AX] 1server.com.ua (044)537-0326
$108    
сторінка 1 з 10                            
Швидкий перехід:           

  Всі розділи Infomincer-Ціни: А також:  
відеотехніка і фототехніка
аудіотехніка
мобільний зв'язок
побутова техніка
кліматична техніка
охоронні системи
комп'ютери і комплектуючі
ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять
сервери, мережі, комунікації
софт і мультимедіа
оргтехніка, телефонія
все для торгівлі, проектори
дім, дача, будова і ремонт
здоров'я, спорт, туризм
автотехніка і мототехніка
послуги
наші послуги
наши услуги
рейтинг моделей
розширений пошук
каталог фірм
прайси фірм
барахолка
особистий кабінет фірми
bigmir)net TOP 100
Сервер відкрито 07.12.2000. © Infomincer.Net!
Контакт з адміністрацією сайту: info@infomincer.net
Всю відповідальність за достовірність інформації, що публікується на сайті, несуть постачальники інформації!