весь ринок
техніки широкого вжитку
http://i-m.com.ua
We would like to recommend...
   

Infomincer.Ціни » сервери, мережі, комунікації » інструмент (ціни в Україні)

мобільна версія 
Як вибрати?
Всі рубрики
Відеотехніка і фототехніка
Аудіотехніка
Мобільний зв'язок
Побутова техніка
Кліматична техніка
Охоронні системи
Комп'ютери і комплектуючі
Ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять, аксесуари
Сервери, мережі, комунікації
мережеві адаптери
комутатори
опції, приналежності
маршрутизатори
опції, приналежності
принт-сервери
зовнішні модеми
внутрішні модеми
DSL-обладнання
опції, приналежності
RAS, rack-mount
концентратори
мереж.безпека
інструмент
трансівери
конвертери
мережеве пасивне
сервери, модеми, мережеве обладнання - кабелі, інтерфейси
сервери, модеми, мережеве обладнання - інше
точки доступу (Wi-Fi)
опції, приналежності
бездротові адаптери (Wi-Fi)
опції, приналежності
BlueTooth-адаптери
Софт і мультимедіа
Оргтехніка, телефонія
Торгове та проекційне обладнання
Все для дому, дачі, будови та ремонту
Здоров'я, спорт, туризм, відпочинок
Автотехніка і мототехніка
Послуги
Параметри вибору
Ціна:
дешевше за 100$  (108)
100$-200$  (19)
200$-300$  (9)
300$-400$  (6)
400$-3200$  (17)
понад 3200$  (27)
від  до     
Виробник:
NetScout  (52)
Cablexpert  (26)
Paladin Tools  (13)
Digitus  (12)
Tempo  (12)
Hanlong  (10)
Topex  (8)
Gembird  (7)
Hypernet  (6)
Atcom  (5)
Розширений пошук »»»
Топ-5 моделей
Рейтинг моделі UE2120H (нема відгуків)   Aten UE2120H
Aten UE2120H Ціна: 42.58$



відгуки (0)
Рейтинг моделі UPort 207 (нема відгуків)   Moxa UPort 207
Moxa UPort 207 Ціна: 231.00$



відгуки (0)
Будь-ласка, виберіть марку для швидкої навігації: Atcom · Cablexpert · Canon · Colibri · Digitus · Gembird · GreenLee · Hanlong · Hypernet · KRONE · LUX · LogicPower · Manhattan · NetScout · Nets · Paladin Tools · Tempo · Titan · Topex · TrippLite · Vinga · різне ·
Всі ціни Барахолка Продавці   сторінка 1 з 2                  

Відсортовано:  по виробнику  по ціні (min->max)  по ціні (max->min)

інструмент Atcom  Роздрібна цінаГуртова ціна
  Atcom Інструмент універсальний для обжимки Atcom Bao Tool (8097) (8P8C, 6P6C, 4P4C) 21.06.2018: на складі, , є на складі Дефіс (032)297-5590
158грн.    
Atcom NS-468N (15252) [15252] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
162грн.    
  Atcom NS-468N (15252) [15252] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
162грн.    
  Atcom Інструмент універсальний для обжимки 2008R (13787) (8P8C, 6P6C, 6P4C, 4P4C, 4P2C, 6P6C-DEC ) 21.06.2018: на складі, , є на складі Дефіс (032)297-5590
219грн.    
  Atcom Тестер кабельний Atcom {SY-468} (RJ-45, RJ-12) 21.06.2018: на складі, гарантія: 3 міс., є на складі Дефіс (032)297-5590
229грн.    

інструмент Cablexpert 
Cablexpert Инструмент для зачистки проводов Cablexpert (T-WS-01) [T-WS-01] NKT 303-9230 129грн.    
  Cablexpert TK-SD-05 [TK-SD-05] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
170грн.    
Cablexpert TK-SD-05 [TK-SD-05] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
170грн.    
Cablexpert TK-SD-04 [TK-SD-04] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
181грн.    
  Cablexpert TK-SD-04 [TK-SD-04] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
181грн.    
Cablexpert TK-BASIC-04 [TK-BASIC-04] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
182грн.    
  Cablexpert TK-BASIC-04 [TK-BASIC-04] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
182грн.    
  Cablexpert 3-в-1 обжимной (T-WC-02) [T-WC-02] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
208грн.    
  Cablexpert TK-SD-02 [TK-SD-02] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
208грн.    
Cablexpert 3-в-1 обжимной (T-WC-02) [T-WC-02] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
208грн.    
Cablexpert TK-SD-02 [TK-SD-02] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
208грн.    
Cablexpert Инструмент для обжима разъемов RJ45/ RJ12/ RJ11 Cablexpert (T-WC-04) [T-WC-04] NKT 303-9230 230грн.    
  Cablexpert Инструмент 3-в-1 обжимной, RJ45 (T-WC-01) [T-WC-01] NKT 303-9230 246грн.    
  Cablexpert Инструмент 3-в-1 обжимной, RJ45 Cablexpert (T-WC-02) [T-WC-02] NKT 303-9230 255грн.    
Cablexpert Набор отверток 8 предметов Cablexpert (TK-SD-02) [TK-SD-02] NKT 303-9230 255грн.    
Cablexpert TK-BASIC-03 [TK-BASIC-03] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
281грн.    
  Cablexpert TK-BASIC-03 [TK-BASIC-03] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
281грн.    
Cablexpert Инструмент для зачистки проводов и обжимки контактов Cablexpert (T-WS-02) [T-WS-02] NKT 303-9230 290грн.    
  Cablexpert TK-SD-01 [TK-SD-01] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
292грн.    
Cablexpert TK-SD-01 [TK-SD-01] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
292грн.    
  Cablexpert Тестер кабельний NCT-1 (RG58, UTP) 21.06.2018: на складі, гарантія: 3 міс., є на складі Дефіс (032)297-5590
337грн.    
Cablexpert Набор мини-отверток (для телефонов/ планшетов) Cablexpert (TK-SD-01) [TK-SD-01] NKT 303-9230 380грн.    
Cablexpert Cablexpert TK-02 [TK-PRO-02] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
400грн.    
  Cablexpert Cablexpert TK-02 [TK-PRO-02] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
400грн.    
 
Cablexpert NCT-4
Cablexpert NCT-4 [NCT-4] 21.06.2018: на складі, , є на складі
Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
521грн.    
Cablexpert NCT-4
Cablexpert NCT-4 [NCT-4] 21.06.2018: на складі, , є на складі
Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
521грн.    

інструмент Canon 
Canon Тестер кабелей HDMI Cablexpert (NCT-4) [NCT-4] NKT 303-9230 669грн.    

інструмент Colibri 
  Colibri Colibri Инструмент KS-315 Инструмент KS-315 Инструмент для обжима универсальный (8P2C, 8P4C, 8P6C, 8P8C, 6P2C, 6P4C, 6P6C, 4P2C, 4P4C) [KS-315] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
178грн.    
Colibri Colibri Инструмент KS-315 Инструмент KS-315 Инструмент для обжима универсальный (8P2C, 8P4C, 8P6C, 8P8C, 6P2C, 6P4C, 6P6C, 4P2C, 4P4C) [KS-315] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
178грн.    

інструмент Digitus 
Palladium.ua 0(800) 211-233 
Digitus DN-94007 , ціна 431грн.
Digitus Универсальный инструмент DIGITUS для зачистки (DN-94001) [DN-94001] NKT 303-9230 111грн.    
  Digitus DN-LSA-PT Монтажный инструмент [DN-LSA-PT] 21.06.2018: на складі, , є на складі Network Tools (044)362-8095
132грн.    
Digitus Монтажный инструмент DIGITUS LSA (DN-LSA-PT) [DN-LSA-PT] NKT 303-9230 139грн.    
Digitus Высококачественный инструмент для обжимки модульных разъемов (DN-94007) [DN-94007] NKT 303-9230 189грн.    
 
Digitus DN-94007
Digitus DN-94007 Обжимной инструмент [DN-94007] 21.06.2018: на складі, , є на складі
Network Tools (044)362-8095
192грн.    
Digitus DN-94007 высококачественный инструмент для обжимки модульных разъемов RJ-11/ RJ-45 [DN-94007] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
203грн.    
  Digitus DN-94007 высококачественный инструмент для обжимки модульных разъемов RJ-11/ RJ-45 [DN-94007] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
203грн.    
Digitus Многофункциональный обжимной инструмент (DN-94004) [DN-94004] NKT 303-9230 390грн.    
Digitus DN-94007
Digitus DN-94007
Palladium.ua 0(800) 211-233
431грн.    
Digitus DN-94022 [DN-94022] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
554грн.    
  Digitus DN-94022 [DN-94022] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
554грн.    
  Digitus Тестер DIGITUS для сетевых кабелей (DN-14001) [DN-14001] NKT 303-9230 1304грн.    

інструмент Gembird 
Masterok.UA (044)392-5555 
Gembird TK-NETWORK Набор инструмента TK-Network Доставка по всей Украине. Высокий уровень сервиса. 100% гарантия возврата , , є на складі, ціна 1800грн.
Gembird T-2096
Gembird T-2096 Инструмент обжимной 6P6C,6P4C,6P2C (T-2096) [T-2096]
NKT 303-9230 161грн.    
  Gembird T-WC-04 [T-WC-04] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
200грн.    
Gembird T-WC-04 [T-WC-04] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
200грн.    
  Gembird Cablexpert T-WS-02 [T-WS-02] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
244грн.    
Gembird Cablexpert T-WS-02 [T-WS-02] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
244грн.    
Gembird TK-BASIC
Gembird TK-BASIC Набір інструментів TK-BASIC (12 інструментів) (TK-BASIC) [TK-BASIC]
NKT 303-9230 340грн.    
Gembird TK-NETWORK
Gembird TK-NETWORK Набор инструмента TK-Network Доставка по всей Украине. Высокий уровень сервиса. 100% гарантия возврата , , є на складі
Masterok.UA (044)392-5555
1800грн.    

інструмент GreenLee 
 
GreenLee GT-45553
GreenLee GT-45553 Кримпер [GT-45553] 21.06.2018: на складі, , є на складі
Network Tools (044)362-8095
2635грн.    
 
GreenLee GT-45575
GreenLee GT-45575 Кримпер [GT-45575] 21.06.2018: на складі, , є на складі
Network Tools (044)362-8095
3109грн.    
 
GreenLee NC-100
GreenLee NC-100 NETcat Micro Тестер [NC-100] 21.06.2018: на складі, , є на складі
Network Tools (044)362-8095
4190грн.    
 
GreenLee NC-500
GreenLee NC-500 NETcat Pro NC-500 Тестер [NC-500] 21.06.2018: на складі, , є на складі
Network Tools (044)362-8095
11963грн.    

інструмент Hanlong 
 
Hanlong HT-568
Hanlong HT-568 HT-568 Р†нструмент для обжимки HT-568 (RJ-45, RG-12, RG-11 ) [HT-568] 21.06.2018: на складі, , є на складі
Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
361грн.    
Hanlong HT-568
Hanlong HT-568 HT-568 Р†нструмент для обжимки HT-568 (RJ-45, RG-12, RG-11 ) [HT-568] 21.06.2018: на складі, , є на складі
Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
361грн.    
Hanlong 210966 HT-568R Кримпер с храповым механизмом [210966] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
400грн.    
  Hanlong 210966 HT-568R Кримпер с храповым механизмом [210966] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
400грн.    
Hanlong Инструмент HT-351 Worldvision.com.ua -Київ (044)239-1029
551грн.    
Hanlong Инструмент HT-H510B Worldvision.com.ua -Київ (044)239-1029
734грн.    
  Hanlong HT-500 RG45/ RG12 (Pro) (HT-500) HT-500 RG45/ RG12 (Pro) (HT-500) Клещи обжимные [HT-500 RG45/RG12 (Pro) (HT-500] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
792грн.    
Hanlong HT-500 RG45/ RG12 (Pro) (HT-500) HT-500 RG45/ RG12 (Pro) (HT-500) Клещи обжимные [HT-500 RG45/RG12 (Pro) (HT-500] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
792грн.    
Hanlong Hanlong HT-K5501 Worldvision.com.ua -Київ (044)239-1029
865грн.    
Hanlong Инструмент HT-H518G Worldvision.com.ua -Київ (044)239-1029
1310грн.    

інструмент Hypernet 
  Hypernet HT-344KR [HT-344KR] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
184грн.    
Hypernet HT-344KR [HT-344KR] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
184грн.    
  Hypernet Hypernet HT-568 [HT-568] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
272грн.    
Hypernet Hypernet HT-568 [HT-568] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
272грн.    
Hypernet HT-500 [HT-500] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Київ) (044)501-4241
394грн.    
  Hypernet HT-500 [HT-500] 21.06.2018: на складі, , є на складі Deshevshe.net.ua (Львів) (032)232-3360
394грн.    

інструмент KRONE 
  KRONE Iнструмент для закладання кабелю у роз'єми Cablexpert T-CP-01 21.06.2018: на складі, , є на складі Дефіс (032)297-5590
124грн.    

інструмент LUX 
  LUX Інструмент LAN Union HY-501 (-501A) (з 3-ма лезами для обрізки та зачистки кабеля) 21.06.2018: на складі, , є на складі Дефіс (032)297-5590
171грн.    

інструмент LogicPower 
  LogicPower Инструмент LPT-12 для обжимки RJ45 (8P8C) [LPT-12] NKT 303-9230 110грн.    

інструмент Manhattan 
  Manhattan Набір інструментів 400077 (Computer 13 pcs) 21.06.2018: на складі, , є на складі Дефіс (032)297-5590
197грн.    

інструмент NetScout 
NetScout LSPRNTR-HOLSTER чехол для LinkSprinter 300 NETSCOUT Linksprinter Holster with Test Cord Network Accessory Kit - LinkSprinter Holster - Test Cord - LinkSprinter Network Tester [LSPRNTR-HOLSTER] 1server.com.ua (044)537-0326
$62    
NetScout ACKG2-HOLSTER чехол для AIRCHECK G2 NETSCOUT Aircheck G2 Hoslter Carrying Case - Holster - Shoulder Strap - Wireless Tester - NetScout - AirCheck G2 [ACKG2-HOLSTER] 1server.com.ua (044)537-0326
$71    
NetScout WIREVIEW 1 Кабельный идентификатор NETSCOUT Wireview Wiremapper #1 для LinkRunner AT WIREVIEW 1 - Cable Analyzer - LinkRunner Pro Network Multimeter - Replacement for WireView Cable [WIREVIEW 1] 1server.com.ua (044)537-0326
$85    
NetScout PWR-CHARGER Адаптер питания NETSCOUT 15V DC 2A для NetScout AirCheck G2 Адаптер питания переменного тока - Test Equipment - 120 V AC Input Voltage - 230 V AC Input Voltage - 15 V DC Output Voltage - 2 A Maximum Output Current - NetScout AirCheck G [PWR-CHARGER] 1server.com.ua (044)537-0326
$85    
NetScout LRAT-AA-BATT батарейный блок AA для LinkRunner AT и AIRCHECK NETSCOUT Батарейный блок на 4 батарейки типа " AA" для приборов LinkRunner AT и AIRCHECK [LRAT-AA-BATT] 1server.com.ua (044)537-0326
$93    
NetScout SFP-1000SX Трансивер NETSCOUT SX GIG Fiber DDM SFP Transceiver SFP-1000SX - SFP (mini-GBIC) - Data Networking - Optical Network - 1 x 1000Base-SX Network Interfaces/ Ports Details - Optical Fiber - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX Network Technolog [SFP-1000SX] 1server.com.ua (044)537-0326
$252    
NetScout WBP-LION Аккумулятор Li-on для приборов AIRCHECK и LinkRunner AT NETSCOUT Battery Pack for Yellow branded LinkRunner AT and AirCheck WBP-LION - Battery - Network Device - Proprietary Battery Size - Lithium Ion (Li-Ion) - Fluke Networks AirCheck Wi [WBP-LION] 1server.com.ua (044)537-0326
$331    
NetScout EXT-ANT-RPSMA Внешняя направленная антенна с коннектором RSMA, для ACK, 1T, LR, OPV NETSCOUT Antenna - Directional - UHF - SHF - 2.40 GHz to 2.50 GHz Frequency - 4.90 GHz to 5.90 GHz Frequency - 7 dBi Antenna Gain - RP-SMA - Wireless Data Network [EXT-ANT-RPSMA] 1server.com.ua (044)537-0326
$348    
NetScout WIREVIEW 2-6 Набор кабельных идентификаторов WireView 2-6 для Linkrunner AT NETSCOUT Wireview 2-6 Wireview Cable Id Set 2 Thru 6 WireView 2-6 - 1 Packaged Quantity - Cable Identifier - Wiremap - Network Testing - No HDMI - No DVI - No VGA - No USB [WIREVIEW 2-6] 1server.com.ua (044)537-0326
$386    
NetScout LSPRNTR-300 тестер сети LINKSPRINTER 300 NETSCOUT LinkSprinter 300 LinkSprinter - 300 Product Model - 1 Packaged Quantity - Network Testing Device - PoE Testing - 2 Batteries Supported - AA - Alkaline - No HDMI - No DVI - No VGA - No USB - No Seri [LSPRNTR-300] 1server.com.ua (044)537-0326
$486    
NetScout SFP-100FX Трансивер NETSCOUT 100Base-FX Fiber DDM SFP Transceiver SFP-100FX - SFP - Data Networking - Optical Network - 1 x 100Base-FX Network Interfaces/ Ports Details - Optical Fiber - Fast Ethernet - 100Base-FX Network Technology - NetScout Li [SFP-100FX] 1server.com.ua (044)537-0326
$494    
NetScout SFP-1000LX Трансивер NETSCOUT LX GIG Fiber DDM SFP Transceiver SFP-1000LX - SFP (mini-GBIC) - Data Networking - Optical Network - 1 x 1000Base-LX Network Interfaces/ Ports Details - Optical Fiber - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX Network Technolog [SFP-1000LX] 1server.com.ua (044)537-0326
$509    
NetScout TEST-ACC Тестовый модуль NETSCOUT Test Accessory for Use with Netscout Tools Products TEST-ACC - Wireless Tester Test Accessory - NetScout AirCheck G2 Wireless Tester [TEST-ACC] 1server.com.ua (044)537-0326
$580    
NetScout AM/ A4016G Программное обеспечение NETSCOUT Airmagnet Survey Express to Pro Upgrade Software Licensing - Product Upgrade License - 1 User License Quantity - AirMagnet Survey PRO - Intel-based Mac - PC - Mac OS - Windows - AirMagnet Survey Express E [AM/A4016G] 1server.com.ua (044)537-0326
$2029    
NetScout LRAT-2000 Сетевой тестер NETSCOUT LinkRunner AT 2000 Network Auto-Tester LinkRunner - LRAT-2000 - Network Testing Device - Lithium Ion (Li-Ion) - SFP - 1 SFP Slots - Twisted Pair - 10/ 100/ 1000Base-T Network Standard - Gigabit Ethernet - 7.8" [LRAT-2000] 1server.com.ua (044)537-0326
$2097    
NetScout AM/ A6004 Запасной USB адаптер для AirMagnet Spectrum ES NETSCOUT Airmagnet Spectrum ES Adapter-Replace AirMagnet Spectrum ES - RF Signal Testing Device - 5 V DC Input Voltage - 2.3" Height - 0.6" Width - 0.3" Depth - AirMagnet Spect [AM/A6004] 1server.com.ua (044)537-0326
$2340    
NetScout AM/ A4012G Программное обеспечение NETSCOUT Airmagnet Planner Software Лицензия - 1 User License Quantity - AirMagnet Planner - Intel-based Mac - PC - Mac OS - Windows [AM/A4012G] 1server.com.ua (044)537-0326
$2484    
NetScout AM/ B4010G Программное обеспечение NETSCOUT Airmagnet Survey Express Software Retail - Лицензия - 1 User License Quantity - AirMagnet Survey Express - Intel-based Mac - PC - Mac OS - Windows [AM/B4010G] 1server.com.ua (044)537-0326
$2543    
NetScout LSPRNTR-300-5PK набор из 5-ти сетевых тестеров LINKSPRINTER 300 NETSCOUT Linksprinter Model 300 5-pack LinkSprinter - 300 Product Model - 5 Packaged Quantity - Network Testing Device - PoE Testing - 2 Batteries Supported - AA - Alkaline - No HDMI [LSPRNTR-300-5PK] 1server.com.ua (044)537-0326
$2600    
NetScout LRAT-2000-KIT комплект для тестирования NETSCOUT LinkRunner AT 2000 Extended Test Kit Расширенный комплект для тестирования LinkRunner AT 2000 включает: LinkRunner AT 2000, IntelliTone Pro 200 Probe, кабельные идентификаторы WireView № 1-6, компак [LRAT-2000-KIT] 1server.com.ua (044)537-0326
$2714    
NetScout TEST-ACC-5PK Тестовый модуль (комплект из 5-ти шт.) NETSCOUT 5-pack Test Accessory for Use with Netscout Tools Products TEST-ACC-5PK - 5 Pack Packaged Quantity - Wireless Tester Test Accessory - NetScout AirCheck G2 Wireless Tester [TEST-ACC-5PK] 1server.com.ua (044)537-0326
$2805    
NetScout LINKSOLUTIONS-KIT Комплект из трех тестеров: LINKRUNNER AT 2000, LINKSPRINTER 300 X2 NETSCOUT LinkRunner AT 2000 + LinkSprinter 300 X2 LINKSOLUTIONS-KIT - Test Kit - LinkRunner AT 2000 Network Auto-Tester - LinkRunner AT Holster - 2 x LinkSprinter [LINKSOLUTIONS-KIT] 1server.com.ua (044)537-0326
$2849    
NetScout SFP-1000ZX Трансивер NETSCOUT ZX GIG Fiber DDM SFP Transceiver SFP (mini-GBIC) - Data Networking - Optical Network - 1 x 1000Base-ZX Network Interfaces/ Ports Details - Optical Fiber - Single-mode - Gigabit Ethernet - 1000Base-ZX Network Technolo [SFP-1000ZX] 1server.com.ua (044)537-0326
$2913    
сторінка 1 з 2                            
Швидкий перехід:           

  Всі розділи Infomincer-Ціни: А також:  
відеотехніка і фототехніка
аудіотехніка
мобільний зв'язок
побутова техніка
кліматична техніка
охоронні системи
комп'ютери і комплектуючі
ноутбуки, планшети, флеш-пам'ять
сервери, мережі, комунікації
софт і мультимедіа
оргтехніка, телефонія
все для торгівлі, проектори
дім, дача, будова і ремонт
здоров'я, спорт, туризм
автотехніка і мототехніка
послуги
наші послуги
наши услуги
рейтинг моделей
розширений пошук
каталог фірм
прайси фірм
барахолка
особистий кабінет фірми
bigmir)net TOP 100
Сервер відкрито 07.12.2000. © Infomincer.Net!
Контакт з адміністрацією сайту: info@infomincer.net
Всю відповідальність за достовірність інформації, що публікується на сайті, несуть постачальники інформації!